Volné pracovní místo  Pracovník do výroby - mzda až 34.800,- Kč/měs. - dvousměnný provoz

Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou
Hrubá mzda 30 000–34 800 Kč / měsíc

O firmě

Již 25 let pomáháme lidem najít jejich vysněné zaměstnání a rádi v tom s vámi budeme pokračovat!
Jsme stabilní a velká firma s dlouholetou praxí, pevným postavením na trhu a řadou skvělých referencí. Specializujeme se zejména na dočasné přidělování a zprostředkování zaměstnanců, především dělnických profesí strojírenských oborů.

Hledáte zajímavou práci pouze na dvě směny? Pokud ano, neváhejte a přidejte se k potravinářské výrobě ve Frýdku-Místku.

Momentálně obsazujeme více pracovních pozic. Na základě pohovoru Vám nabídneme pozici, která Vám bude vyhovovat a odpovídat Vašim zkušenostem.

Pracovní náplň:
  • Jednoduchá práce na zaučení v potravinářské výrobě
  • Nejedná se o automotive

Požadujeme

  • Praxe ve výrobě

Nabízíme

  • Měsíční hrubá mzda až 34.800,- Kč vč. osobního ohodnocení a prémií
  • Čtvrtletní prémie za docházku až 3.000,- Kč
  • Osobní ohodnocení až 7.000,- Kč měsíčně
  • Stravenky
  • Během pracovní doby přístup k denní místnosti, kde je možnost ochutnat výrobky
  • Možnost zakoupení výrobků za zaměstnanecké ceny
  • Hlavní pracovní poměr, práce na plný úvazek u stabilní společnosti
  • Možnost pravidelné týdenní finanční zálohy
  • Pravidelný kontakt s naším koordinátorem
  • Kariérní růst
  • Nástup možný ihned
  • Odměna za doporučení zaměstnance až 5 000,- Kč!
  • Práce v čistém a moderním prostředí

Jiná sdělení

Místo výkonu práce: Frýdek Místek